Halı saha imalatı oldukça profesyonellik isteyen bir işlemdir. Özellikle zemin etüdü oldukça önemlidir. Ayrıca imalatçı firmalardan yaptırmaya da özen göstermeniz menfaatinize olacaktır. 

halı saha imalatı, halı saha mastarlama, mastar makinesi, mıcırlama,

Halı saha imalatı ve halı saha yapımı konusunda detaylı bilgilere ve maliyet fiyatlarına ulaşmak için lütfen bizi arayınız.

0212 533 70 73

Öncellikle istenilen standartlarda halı saha projesi hazırlanır. Uygulama yapılacak arazi üzerinde tesfiye işlemleri yapılırak hazırlanmış projenin sahada aplikasyonu yapılır. Yapılan aplikasyon sonrası hatıl kazı işleri yapılır. Kazının tamamlanmasına müteakip hatıl beton imalatına başlanır ve tamamlanır. Hatıl beton işleminin arkasından çelik konstrüksiyon imalatına başlanır. Eş zamanlı olarakta saha içi ince tesfiye ve dolgu işlemlerine başlanır. İri ve ince mıcır serimi yapılır. Dolgu işlemlerinin arkasından silindiraj işlemi ve mastarlama işlemine başlanır. Mastarlama işlemi çok önem arz etmektedir. Hem sahada ki suyun drenajı için hemde sahanın kullanılabilirliği için.

 
Demir imalatının montajından sonra boya işlemine geçilerek çelik imalatı 2 kat antipas ve 2 kat yağlı boya ile boyanır. Halı saha imalatı için boyama işlemi sonrasında tel örgü ve file montajı yapılır. Kapalı sahalarda sistem tamamen farklı olduğundan kaynak ve boya işlemleri ağırlıklı olarak Çorlu’da bulunan fabrikamızda yapılır.

 
Mastarlama işlemi bittikten sonra geotekstil keçe serimi yapılır. Serilen keçe üzerine istenilen özelliklerde sentetik halı serimi yapılır. Serilen halının montajı bittikten sonra kumlama ve granül malzemesi serilerek imalat tamamlanır.

 

halı saha granül, halı saha granül atımı, granül serilmesi, halı saha çimi, futbol çimi, halı saha sentetik çim, halı saha imalatı, halı saha imalatı yapımı,

İmalatı tamamlanan halı sahanın aydınlatma sistemi ve skorbord montajıda yapılarak proje ‘’anahtar teslim’’ teslim edilir.

 

 

Bu yazıyı okuyanlar aşağıdaki halı saha ile ilgili yazıları da okudular;

halı saha maliyeti, futbol maliyeti, maliyet, çim,

halı saha yapan firmalar, halı saha firmaları