2019 yılı suni çim halı saha yapan firmalar hakkında bilgiler bu yazımızda! En uygun fiyata sentetik çim halı saha yapan firmalar nasıl seçilir? Firma seçimi yapılırken nelere dikkat edilir.

Son dönemlerde elinizdeki sermaye ile beraber halı saha işine mi atılım yapmak istiyorsunuz? Bu anlamda halı saha yapan firmalar araştırmalarını sıklaştırdınız mı? Hangi firma daha kaliteli, bilginiz yok mu? İşte tüm bu soruları cevaba kavuşturmak açısından buradayız!

halı saha yapan firmalar

Türkiye’nin en profesyonel halı saha yapım hizmetini sunan firmamız, alanında profesyonel teknik kadrosu ile beraber bugüne kadar yüzlerce farklı halı sahanın zemin döşeme ve halı saha oluşturma konusunda hizmet vermiştir. Edindiğimiz tecrübeler ile beraber Halı saha yapan firmalar arasında lider konumda yer alan işletmemiz, bu anlamda tüm müşterilerine aynı hassasiyet ile yaklaşıyor ve uygun fiyattan tüm halı saha ayrıntılarını sizler için sağlıyor. Geçmişten günümüze kadar uzanmış olan kaliteli hizmet durumlarını günümüze sunan firmamız ile beraber artık bir halı saha açmak hem kısa vadede gerçekleşiyor, hem de birinci sınıf ürünlerin tedarik edilmesiyle beraber kaliteli hale dönüşüyor. Sizlere bu anlamda öncelik tanıyarak her daim doğru fikir edinmenizi sağlamak ile beraber halı sahaların da daima kullanılabilirliğini arttırıyoruz.

hali saha firmaları

Bu anlamda halı saha yapan firmalar araştırmanızı sonlandırabilir, hemen bizleri arayarak 7/24 sizlere hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Zeminden tel örgüye, tel örgüden duş bölümlerine kadar tüm incelikli ayrıntıları sizler için ele alıyor; en iyi şekilde hizmet alabilmeniz doğrultusunda çözüm önerileri üretiyoruz.

Sizlere bir telefon uzaklıktayız. Hemen arayın; 0212 533 70 73

halı saha yapımı, ucuz halı saha yapımı, halı saha yatırımı,halı saha yapan firmalar firmaları

halı saha yapan firmalar, hali saha firma,Eğer arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, tercihiniz halı saha olabilir. Halı sahalarda 7’şerli grup oluşturarak karşılıklı olarak maç yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Ancak halı saha seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Eğer insanlara keyifli vakit geçirtecek bir halı saha yaptırmak istiyorsanız, doğru ve işinin ustası firmalarla çalışmanız önemlidir. Halı sahada dikkat edilecek olan konular halı sahada kullanılan malzemelerin kalitesi, halı sahanın yapılış tarihi ve bittiği tarihtir. Eğer bir firma ile anlaşmadıysanız ve halı saha yaptıracak iyi bir firma arayışındaysanız, bu yazımızda size doğru firma seçmenin yollarını anlatabiliriz. Halı saha yaptıracağınız firmalara öncelikle referanslarını incelemek ile başlayabilirsiniz. Elbette tek dikkat edilecek konu referanslar değildir. Çünkü günümüzde başkalarının yaptıkları işleri kendi referansları gibi göstererek iş alan çok sayıda firma da bulunmaktadır. Aslında kalitesiz işler yapan bu firmalara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.
Halı saha yaptırmak istediğiniz firmayı belirlemek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Firma seçiminde dikkat edeceğiniz noktalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Firmanın, halı saha yapımına başladığı yıla dikkat etmelisiniz.
  • Firmanın önceden yaptığı işlerden ne kadar memnuniyet aldıklarını öğrenmelisiniz.
  • Firmanın ekipmanına ve ekibinde bulunan çalışanların tecrübesine bakmalısınız.
  • Halı sahada kullanılan suni çimin markasına dikkat etmelisiniz.
  • Firmanın sunduğu suni çiminin kaç DTEX olduğuna mutlaka bakmalısınız.
  • Firmanın suni çiminin kalınlığına ve hav boyuna dikkat etmelisiniz.
  • Firmanın size verdiği garantide önemlidir. Firma ne kadar süre garanti veriyor dikkat edin.
  • Firmanın FİFA sertifikası olup olmadığına mutlaka bakmalısınız.
  • Firmanın teknik ekibini dikkatli incelemelisiniz.
  • Firmanın kadrosu kaç kişiden oluşuyor ve işi kendileri mi yapıyor yoksa dışarıdan mı yaptırıyor iyice incelemelisiniz.

halı saha türk firmaları şirketleri ürünleri

halı saha yapım maliyeti, halı saha maliyetleri, uygun fiyata halı saha,

halı saha makinesi

Halı saha yapan bir Türk firması olan Refturf, son teknoloji halı saha makineleri ile uzun yıllar dayanıklı suni çim ürünleri hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda paylaştık.

Ayrıca;

halı saha yaptırmak istiyorsanız yandaki konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz: halı saha yapımı
halı saha yaptırmayı planlıyor ve maliyetini merak ediyorsanız da bu konuya bakabilirsiniz: halı saha maliyeti