Sentetik Çim Üretimi | Suni Çim Üretimi

 

 

Yıllık 13 milyon metrekare üretim kapasitesine sahip olan Tekirdağ Çorlu’daki fabrikamızda sentetik çim üretimini gerçekleştirmekteyiz. Futbol sahalarından, tenis kortlarına, golf sahalarından, dekoratif/peyzaj amaçlı model model sentetik çim halı üretimi yapmaktayız.

 

Refturf tarafından üretilen sentetik çimler Türkiye’nin bütün illerinde, Dünya’nın 70 ülkesinde kullanılmakta olup üretim faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Kalitesinden ödün vermeden müşteri taleplerine odaklı bir üretim anlayışı benimsemekte olup TSE belgesinin yanı sıra Fifa Star 1 ve Fifa Star 2 kalite belgelerine sahiptir.makina, sentetik çim üretim makinası, fırın, sentetik çim üretim fırını,

ip, iplik, sentetik çim ipi, çim ipliği, sentetik çim üretimi,

AR-GE Departmanımız sürekli yeni ürünler geliştirerek ürün gamını devamlı arttırmakta olup faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada suni çim endüstrisine yön vermektedir. Sentetik çim üretimi için; UV dayanımı yüksek, aşınmaya karşı dirençli ve esnek özelliğe sahip PP, PE, PA iplikler kullanmaktayız.

Sentetik çim halılarımızı en son teknolojiye sahip dokuma makinelerinde ve lateks fırınlarında imal etmekteyiz.

 

Kalite kontrol departmanımız ipliklerin dokunmasından önce en ince ayrıntısına kadar analiz etmektedir. Üretim aşamasında devamlı kontrol altında üretilen sentetik çim halılarımız kusursuz bir şekilde imal edilmekte olup sorunsuz bir şekilde müşteri ile buluşmaktadır.

 

Suni çim üretiminde kullanılacak hammaddeler dünyada kalitesini ispatlamış üreticilerden temin edilmektedir. Kaliteli hammaddeler kullanarak, her türlü iklime dayanıklı suni çim halılar üretilmektedir.sentetik çim üretimi, sentetik çim, refturf firması, suni çim üretimi,iplik dokuma makinesi, iplik dokuma, dokuma ipliği, iplik üretimi,

 

fabrika, reform fabrika, refturf fabrika, sentetik çim fabrikası, sentetik çim üreticisi,

Bir önceki yazı Suni Sentetik Çim Fiyatları hakkında bilgi vermektedir.