Suni Çim Fiyatları | Sentetik Çim Fiyatları

Sentetik çim fiyatları oldukça değişkendir. Çünkü üretilme aşamalarına göre bir çok çeşit sentetik çim vardır. Suni sentetik veya doğal olmayan yapay çim olarak adlandırılan bu ürünün fiyatlarının hesaplanmasında onlarca kriter söz konusu olduğu gibi yapıldığı nokta, yapılma amacı ve yapılma kategorisi de oldukça önemlidir. Sentetik çim fiyatları, suni çimin hangi amaçla yapıldığı ile alakalıdır. Refturf tarafından yapılan suni çimler;
Suni çim futbol sahaları zeminlerinde, basketbol sahaları zeminlerinde, açık ve kapalı spor komplekslerinde, koşu pistlerinde, çocuk oyun parklarında, kreşlerde, anaokullarında, tenis kortlarında ve özel parklarda uygulanmaktadır. Her bir uygulamanın spesifik imalatlar olduğunu düşünürsek suni çim fiyatları bunlarla birlikte değerlendirilmelidir.

Suni çim fiyatları suni çimin rengine de bağlıdır. Özellikle ülkemizde ve dünyada spor komplekslerinde yeşil olarak seçilen suni çimler dekoratif amaçlar için kullanıldığınızda daha farklı ana renklerle üretilerek yapıya can vermektedir. Bu renkli üretimler spesifik üretimler olup farklı maliyetlerle sizlerle buluşmaktadır. Refturf tarafından yapılan suni çim fiyatları çimin et kalınlıklarına da bağlıdır. Dünya genelinde standartları 5mm ile 60mm arasında olan suni çim ölçülerin fiyatlandırılması birbirinden farklı olduğu gibi müşterilerin istek ve taleplerine göre üretilen özel sentetik çimler daha farklı fiyatlarla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Fakat, gerçek çime nazaran fiyatlar daha uygundur. Çünkü gerçek çim gibi, yoğun bakım gerektirmez.

sentetik çim fiyatları, sentetik çim, suni çim modelleri, sentetik çim üretimi,

Refturf tarafından üretilen sentetik çimler, duo grass, fibrilated grass, ultra spine grass, advantage grass ve pro grass olarak 5 farklı ana ürün olarak piyasaya sunulmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu ürünlerin her birinin fiyatı farklı olup özellikleri ile de farklı avantajlar sunmaktadır.
Daha çok uzun ömürlü olan pro grass fiyatları diğerlerine göre daha maliyetlidir. Performans ve yüksek dayanımı ile duo grass suni çim fiyatları da performansa bağlı olarak daha farklı fiyatlandırmalar söz konusudur.

Refturf tarafından yapılan suni çim fiyatları bu kadar faklı kriterlere bağlı olsa da piyasanın öncüsü durumunda olan ve sadece Türkiye genelinde değil dünyada 70 ülkeye proje üretip çözüm sunan bir çim firması olarak fiyat politikasında müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu müşteri memnuniyetinin sağlanması adına en ideal fiyat politikası, en iyi ödeme şartları ve birbirinden farklı ödeme yolları ile ilk yatırım veya kurulum maliyetinizi düşürmeyi amaçlamıştır. % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden Refturf suni çim üretimleri ile tanışarak sizde sahalarınızı, spor komplekslerinizi veya dekoratif amaçla güzelleştirmek istediğiniz yerleri amaçladığınız noktaya getirebilirsiniz. Bu açıdan değerlendiğimizde suni çim fiyatlarını öğrenmek için Refturf iletişim adreslerinden biri ile iletişime geçebilir, proje isteyebilir veya projelendirilmiş suni çim ölçülerine göre fiyat tespiti yaptırabilirsiniz.

+90 212 533 70 73 | [email protected] | Mahmutbey Mahallesi, Narlı Sokak No:4-6 Bağcılar 34217 İstanbul TÜRKİYE
 çim halı ipliği, iplik, halı saha ipliği, sentetik çim halı ipliği, reform iplik, reform halı,
beyaz çim, beyaz sentetik çim, beyaz suni çim, renkli çim, beyaz çimen, çimen resmi,
yeşil suni çim, suni çim, sentetik çim, suni çimler, yeşil çim,

Suni Çim Fiyatları

Sentetik Çim Fiyatları

çim halı fiyatları

suni çim satış

suni çim fiyat listesi
yapay çim fiyatı

Diğer Sentetik Çim İle Alakalı Yazılar:

Sentetik Çim Nedir?

Halı Saha Maliyeti